Aktuality

MČR pořádané našim oddílem včera máme úspěšně za sebou. Stálo to mnoho úsilí a nervů. Ale odměnou nám byly dva tituly Mistryň České republiky . V kategorii NST ho získala dvojice Vanesa Heřmanská a Polina Pokoruk. V juniorkách dvojice Emily Hýžová s Kristýnkou Lhotskou. Obrovská gratulace holky. Děkujeme

Dnes Creative Caps Cup v Přerově. Spanilá jízda Havířovských dvojic a trojic pokračuje.Ve velké konkurenci dnes opět NML i NST vybojovaly 1. místo . V juniorkách jsme dnes měli jen Chicas a ty skončily na krásném třetím místě.

V dnešním dopoledním programu halloweenskeho South Moravia Cupu v Brně se předvedly dvě naše trojice. NNM ve složení Mia, Elenka a Gábinka. Byla to jejich velká premiéra a dopadla úžasně. Vybojovaly si totiž bronz. Druhá již ostřílená trojice našich NML Klaudi, Míša a Scarlett opět nezaváhaly a dosáhly zlatého hattricku.

Dnešní závod Sametová stuha v Brně a další úspěch naší výpravy. Trojice NML si odváží opět zlatou medaili. Juniorky si vyměnily pouze stupínky. Trojice Chicas si zaslouženě vybojovala zlato. Dvojičce se nepovedlo první provedení, ale i tak si odváží 2. místo a také ocenění za nejkrásnější choreografii sestavy. Gratulujeme holky. Jen tak dále.

První závod podzimu ve Veselí nad Moravou. Všechny trojice i dvojice zajely úplně nádherné čisté sestavy a zaslouženě si odvážíme medaile. NML trojice s kužely Míša, Scarlett Klaudi 1. místo. Juniorky dvojice Emily s Kristýnkou s přehledem 1. místo. A druhé místo v této kategorii také naše Juni Chicas ve složení Amálka Ď, Amálka G a Lucinka. Máme...

Poslední MČR má za sebou i naše Klaudinka Havelková. Předvedla velmi hezké sestavy a nakonec obsadila 10 místo. Velká gratulace a děkujeme Klaudi za zodpovědnou přípravu. Velký dík míří také trenérkám.

Své první MČR v Hradci Králové mají za sebou naše NML B Scarlett s Míšou. Předvedly obě krásné sestavy bez velkých chyb. Scarlett se dostala dokonce do finále s obručí, která se ji moc povedla a málem nám cinkla medaile . Nakonec celkové 16 místo. Míša 31. Moc gratulujeme.Jste obě velké šikulky.

V odpoledním programu Ostravského programu se ve velké mezinárodní konkurenci umístila na třetím místě NST 2012 naše Polina . Lucinka Pezdová v kategorii Juni B zajela krásnou sestavu se stuhou a zaslouženě získala zlatou . Emily v Juni A celkové 3 místo, za obruč 2. místo, kužele 3. místo.

Vytvořte si webové stránky zdarma!